Series
Ratings
153
ChernobylRated ★ 3.5

The Light in Your EyesRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5

EntertainerRated ★ 2.0
War of MoneyRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
The RebelRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0

Temptation of WifeRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Night WatchmanRated ★ 2.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The MissingRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 2.0