Movies
Ratings
102
HerRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
AmélieRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5

AlwaysRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0

DerangedRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 4.5

Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0