Movies
Ratings
882
HumintRated ★ 1.5

No Other ChoiceRated ★ 2.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
UnbrokenRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5

What Women WantRated ★ 1.0
A Man Called OttoRated ★ 3.0
The Children's TrainRated ★ 3.5

Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 2.5

Speak No EvilRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5

RansomedRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
DheepanRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0