Movies
Ratings
228
DolittleRated ★ 3.0
AnonRated ★ 3.0
Always Be My MaybeRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 4.5

A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
BeatRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5

The Battleship IslandRated ★ 3.0

Midnight RunnersRated ★ 2.0