Series
Ratings
71
Love VillageRated ★ 3.0
Attack on Titan: Counter RocketsRated ★ 0.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Is She the Wolf?Rated ★ 3.0
The Future Diary Season 2Rated ★ 1.5
From ScratchRated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Apple Cider VinegarRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Five Came Back: The Reference FilmsRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 2.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0