Titles you rated

The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Ms. IncognitoRated ★ 2.5
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AemaRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 3.5
Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0

The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5