Movies
Ratings
475
Black MoneyRated ★ 4.5

Knives OutRated ★ 4.5
StorksRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 3.5

Only YesterdayRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
Free Willy 2 - The Adventure HomeRated ★ 4.0

NightcrawlerRated ★ 4.0

BewitchedRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.5
WaterboysRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 2.5
Miss CongenialityRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 4.5
Saw IVRated ★ 3.5
FlightRated ★ 4.0
Prisoners of the SunRated ★ 4.0