Movies
Ratings
705
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0

Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0

Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5