Series
Ratings
21
March of the Ants Season 1Rated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 4.0
Tiny Pretty ThingsRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
The Road to CalvaryRated ★ 3.5
TrotskyRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Flames of DesireRated ★ 5.0
Black Earth RisingRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0