Titles you rated
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.0
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 4.5
Just a bit EspersRated ★ 3.5
Jiken wa, Sono Mawari de Okite iruRated ★ 4.0
#RemoloveRated ★ 3.0
My Dear ExesRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0

Chainsaw ManRated ★ 3.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5

HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Unknown SeoulRated ★ 3.5

Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.0

Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 3.5