Movies
Ratings
85
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Two Weeks NoticeRated ★ 4.0

The Way HomeRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0

The Cat ReturnsRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0

The ClassicRated ★ 3.0

Between Calmness and PassionRated ★ 4.0

PunchRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0