Series
Ratings
89
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 3.5
PastaRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0