Movies
Ratings
429

Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5

Nameless GangsterRated ★ 3.5

The Man Standing NextRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5

I Feel PrettyRated ★ 4.0
Earthquake BirdRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.5

Little ForestRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0

BurningRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.0

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5