Titles you rated


Extreme JobRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0

A Moment to RememberRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
Smokin' AcesRated ★ 4.0

Public EnemyRated ★ 4.5
AliensRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5

A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.5