Movies
Ratings
242
Sixty Million Dollar ManRated ★ 0.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Police Story 2013Rated ★ 2.5
Deep RisingRated ★ 3.0
Edge of DarknessRated ★ 4.0
I, FrankensteinRated ★ 2.5
SonatineRated ★ 1.0

ChaosRated ★ 4.0

14 BladesRated ★ 4.0
VirusRated ★ 4.0
First KnightRated ★ 4.0
True GritRated ★ 0.5
TakersRated ★ 3.5
The PacifierRated ★ 3.5
Killer EliteRated ★ 4.0
FlyboysRated ★ 4.5
Small SoldiersRated ★ 4.5