Titles you rated
The KingRated ★ 2.0

Decision to LeaveRated ★ 4.5

Chungking ExpressRated ★ 4.5

In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
A Year-end MedleyRated ★ 0.5
AmélieRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0

Secret SunshineRated ★ 4.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5

Green BookRated ★ 4.0
CircleRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 0.5

DefaultRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0