Series
Ratings
733
The Art of SarahRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0

Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 2.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0

Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0

My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5