Titles you rated


The HostRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0