Movies
Ratings
496
Zootopia 2Rated ★ 4.5

MaterialistsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0

Past LivesRated ★ 2.0

Perfect DaysRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Whales and IRated ★ 2.5
Match PointRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5

Late AutumnRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 3.0