Movies
Ratings
1279
Whispering WaterRated ★ 2.5
MelancholiaRated ★ 4.0

AkiraRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
HumintRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5

BugoniaRated ★ 4.0

Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5

No Other ChoiceRated ★ 3.0

Princess MononokeRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5