Titles you rated

MIU404Rated ★ 3.5
신인감독 김연경Rated ★ 4.0
Physical: AsiaRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0

DAN DA DANRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0

Chainsaw ManRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
The LeopardRated ★ 3.0
Unknown SeoulRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Dept. QRated ★ 4.0