Series
Ratings
148
Attack on Titan OADRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5
Halt and Catch FireRated ★ 3.5
Halt and Catch FireRated ★ 3.5
Halt and Catch FireRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0

The Promised NeverlandRated ★ 3.5

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0

The World of the MarriedRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.0

Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5

Legal HighRated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 3.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0