Movies
Ratings
2126
Ella McCayRated ★ 2.5
Don JonRated ★ 2.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5

28 Years LaterRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.0
The RosesRated ★ 3.0
Original SinRated ★ 2.5
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 3.0

MaterialistsRated ★ 3.0
Empire RecordsRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5