Movies
Ratings
545
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5

The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
The Book of FishRated ★ 3.5

Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Transformers: The MovieRated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5

Jail BreakersRated ★ 2.5
No.3Rated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The OutsiderRated ★ 2.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.0
Journey's EndRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 1.5