Movies
Ratings
266
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0

Intimate StrangersRated ★ 4.0

Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
HostageRated ★ 4.0
SwordfishRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5