Movies
Ratings
121

May 18Rated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0

The ClassicRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5

PonyoRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
CarsRated ★ 3.5

Thread of LiesRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.5