Movies
Ratings
263
Buffalo '66Rated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5

SplitRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.5
Wild ChildRated ★ 3.5
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 2.5
CluelessRated ★ 3.5
Factory GirlRated ★ 4.5
The Devil's ViolinistRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
JoshuaRated ★ 4.5

All About My WifeRated ★ 1.0
Doggy PooRated ★ 4.0
The MagicianRated ★ 1.5
Tangled Ever AfterRated ★ 3.0

SpellboundRated ★ 3.0