Movies
Ratings
269

The HandmaidenRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.5
OseamRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.5

Baby DriverRated ★ 3.5

OldboyRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0

ExitRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0