Movies
Ratings
228
In the Tall GrassRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.0

ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5

Intimate StrangersRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0