Movies
Ratings
147
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0

ShrekRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0