Series
Ratings
107
Unknown SeoulRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 1.0
Society GameRated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0

Kuroko's BasketballRated ★ 3.0

Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 1.0
Dining TogetherRated ★ 2.5
Magical DoReMiRated ★ 4.0
The King in LoveRated ★ 3.5
Eternal LoveRated ★ 4.5
Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.0