Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0

Memories of MurderRated ★ 5.0

MasqueradeRated ★ 4.0

PunchRated ★ 3.5

FriendRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5

OldboyRated ★ 5.0

Begin AgainRated ★ 3.5