Series
Ratings
31
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Medical Top TeamRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0

IljimaeRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0