Series
Ratings
142
The StudioRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Platonic Season 1Rated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Had I Not Seen the SunRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
DisclaimerRated ★ 5.0
The ResurrectedRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
The Four SeasonsRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
WeCrashedRated ★ 4.0
I Am Married...But!Rated ★ 5.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.0