Movies
Ratings
50

Confession of MurderRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5

Secretly, GreatlyRated ★ 2.0

Voice of a MurdererRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0

Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 4.0

FluRated ★ 2.0

WishRated ★ 4.0

Blood and TiesRated ★ 2.5

King and the ClownRated ★ 4.0