Movies
Ratings
529
The Great FloodRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0

ExhumaRated ★ 4.0

SicarioRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0

Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0

Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.0
EncantoRated ★ 3.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0