Titles you rated
Be Kind RewindRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Project XRated ★ 3.0
ReligulousRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 3.0

Peppermint CandyRated ★ 4.0
BrünoRated ★ 2.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 5.0
Daytime DrinkingRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 5.0
Training DayRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Green FishRated ★ 4.0

War of the ArrowsRated ★ 2.0

Shrek the ThirdRated ★ 3.0

The ServantRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 4.0