Movies
Ratings
602
The King's WardenRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5

ExhumaRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5

I, The ExecutionerRated ★ 4.0

PilotRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 4.0

Despicable Me 4Rated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
IFRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0