Titles you rated

AmélieRated ★ 4.0

Princess MononokeRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5

Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0

MasqueradeRated ★ 3.5

200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0