Titles you rated
MaudieRated ★ 5.0
RageRated ★ 5.0
Two Lovers and a BearRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
I Killed My MotherRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 4.0
Addicted & HeroinRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
At Cafe 6Rated ★ 4.0
BoysRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0

Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5