Titles you rated
Chief KimRated ★ 4.5

One Spring NightRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5

SKY CastleRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0