Series
Ratings
221
JugglersRated ★ 3.5
Shaman KingRated ★ 4.0
Zatch Bell!Rated ★ 4.0
Baka and Test: Summon the Beasts Two! Season 2Rated ★ 3.5
Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0
The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 3.5
Invaders of the Rokujyouma!?Rated ★ 3.0
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 3.5

Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
The Brave of Gold GoldranRated ★ 3.5

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.5

HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 3.5