Series
Ratings
59
Fight For My WayRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 1.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0