Series
Ratings
157

Cowboy BebopRated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 3.5
Encouragement of ClimbRated ★ 3.0
ShirobakoRated ★ 5.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 2.5
CITY THE ANIMATIONRated ★ 4.0
Call of the Night Season 2Rated ★ 3.5
Apocalypse HotelRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
Nyanko DaysRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My Level Season 2Rated ★ 2.5
Mono: Weekend AnimationRated ★ 3.0
Food for the SoulRated ★ 3.5
Zatsu Tabi -That's Journey-Rated ★ 3.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 3.5
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.0