Titles you rated
HerstoryRated ★ 5.0

FamilyhoodRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0

AssassinationRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 4.5
FrankRated ★ 5.0

The Face ReaderRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5

WhiplashRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 3.0
Three Colors: BlueRated ★ 4.5
FameRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.0