Movies
Ratings
267
HeartbeatRated ★ 3.5

Private EyeRated ★ 3.0

Man on High HeelsRated ★ 3.5
Our TownRated ★ 3.0

CanolaRated ★ 4.0

The UnfairRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.0

Fatal IntuitionRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.0

The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0

BrokenRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5