Series
Ratings
191
Love MeRated ★ 2.5
The OARated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
The Time HotelRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5