Movies
Ratings
168
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 2.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.0

SpellboundRated ★ 2.0

SilmidoRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
24 CityRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 2.0
Like SonRated ★ 2.0

Running TurtleRated ★ 4.0

A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 1.0
Kick-AssRated ★ 1.0