Movies
Ratings
1978
Spirits' HomecomingRated ★ 0.5

Like for LikesRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
UgetsuRated ★ 3.5
See You After SchoolRated ★ 3.5
Woman in GoldRated ★ 3.5
BungaemanRated ★ 0.5

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
The AssassinRated ★ 3.0

A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0

Fast & FuriousRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0

The RevenantRated ★ 3.0