Movies
Ratings
395
Alien: CovenantRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0

Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0

Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5

Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5

How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
ValkyrieRated ★ 3.5

Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5

The Divine MoveRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0

Now You See Me 2Rated ★ 3.5